Amphenol Aerospace Operations D38999/20MJ61BE
D38999/20MJ61BE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MJ61BE
Brief Description
CONN RCPT 61POS FLANGE W/SKT
Datasheet Download
D38999/20MJ61BE.pdf
Availability of D38999/20MJ61BE
QUANTITY
D38999/20MJ61BE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MJ61BE
Internal Part NumberEIS-D38999/20MJ61BE
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MJ61BE
Related LinksD38999/, D38999/20MJ61BE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MJ61BE Details Description
Related parts for D38999/20MJ61BE
IC 10 BIT DAC 8 CH S/O 20-SOIC datasheet.pdf
RES 5.36K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
SENSOR 200PSIS M12 4-20 MA datasheet.pdf
CAP MICA 300PF 2% 500V RADIAL datasheet.pdf
INVERTER 400V 7.5KW MRO DRIVE datasheet.pdf
SENSOR PHOTOELECTRIC 1M datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 210MA 2.2 OHM datasheet.pdf
CONN FPC TOP 20POS 1.00MM R/A datasheet.pdf