Amphenol Aerospace Operations D38999/20MJ7AN
D38999/20MJ7AN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MJ7AN
Brief Description
CTV 99C 97#22D 2#8 TWIN PIN RE
Datasheet Download
D38999/20MJ7AN.pdf
Availability of D38999/20MJ7AN
QUANTITY
D38999/20MJ7AN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MJ7AN
Internal Part NumberEIS-D38999/20MJ7AN
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MJ7AN
Related LinksD38999/, D38999/20MJ7AN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MJ7AN Details Description
Related parts for D38999/20MJ7AN
REGULTR 1.5V 8A 14 PIN HZ FRM HZ datasheet.pdf
CONN EDGECARD 38POS .100 EYELET datasheet.pdf
CAP CER 20PF 1.5KV NP0 1808 datasheet.pdf
IC CLK MULTIPLX 4:1/2:1 20TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 2.5PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
RES 1.21K OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
ENCODER ROTARY datasheet.pdf
RES 82 OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X30MM L-TAB datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPST-NO 10A 120V datasheet.pdf
CAP POLYMER 1200UF 20% 4V T/H datasheet.pdf