Amphenol Aerospace Operations D38999/20TA98JN
D38999/20TA98JN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20TA98JN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 3C 3#20 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20TA98JN.pdf
Availability of D38999/20TA98JN
QUANTITY
D38999/20TA98JN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20TA98JN
Internal Part NumberEIS-D38999/20TA98JN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20TA98JN
Related LinksD38999/, D38999/20TA98JN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20TA98JN Details Description
Related parts for D38999/20TA98JN
IDC CABLE - MKS60K/MC60M/MCG60K datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V datasheet.pdf
RES SMD 1.78M OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 18-72VIN +/-09VOUT datasheet.pdf
CONN RCPT R/A 10PWR 28SGL 1.57MM datasheet.pdf
CONN SIM CARD PUSH-PUSH R/A SMD datasheet.pdf
RES CHAS MNT 24.9 OHM 1% 20W datasheet.pdf
IC CPLD 256MC 15NS 208FPBGA datasheet.pdf
DIODE ZENER 12V 500MW SOD123 datasheet.pdf
1000 TB SPRING CLAMP 45D datasheet.pdf
AMC-AMC PLG 1.32MM 200MM datasheet.pdf