Amphenol Aerospace Operations D38999/20WJ19JB-LC
D38999/20WJ19JB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20WJ19JB-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT
Datasheet Download
D38999/20WJ19JB-LC.pdf
Availability of D38999/20WJ19JB-LC
QUANTITY
D38999/20WJ19JB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20WJ19JB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20WJ19JB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20WJ19JB-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20WJ19JB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20WJ19JB-LC Details Description
Related parts for D38999/20WJ19JB-LC
IC OPAMP JFET 1MHZ 14SOIC datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 25V 10% 2917 datasheet.pdf
CAP CER 200PF 50V X7R 0402 datasheet.pdf
CONV DC/DC 99W 3.3V 30A datasheet.pdf
BOARD TO BOARD CON RA 84POS datasheet.pdf
LED RED CLEAR 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 0.8A 8SOPWRPAD datasheet.pdf
CAP CER 36PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
OSC XO 66.667MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
IC SDRAM 128M 143MHZ 86TSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 5V/ADJ 0.2A 8DIP datasheet.pdf