Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZA35AN
D38999/20ZA35AN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZA35AN
Brief Description
TV 6C 6#22D PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20ZA35AN.pdf
Availability of D38999/20ZA35AN
QUANTITY
D38999/20ZA35AN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZA35AN
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZA35AN
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZA35AN
Related LinksD38999/, D38999/20ZA35AN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZA35AN Details Description
Related parts for D38999/20ZA35AN
RES 34.8K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
JUNCTION BOX 1 GANG DIN datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.5MM datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 50V X7R AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 9A 240VAC 60VDC datasheet.pdf
RES 910 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 79POS PIN datasheet.pdf
IC PWR MGMT W/PMBUS 24WQFN datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
.156 CABLE JUMPER 281560236 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 19POS datasheet.pdf