Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZA35HC-LC
D38999/20ZA35HC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZA35HC-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 6C 6#22D PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20ZA35HC-LC.pdf
Availability of D38999/20ZA35HC-LC
QUANTITY
D38999/20ZA35HC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZA35HC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZA35HC-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZA35HC-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZA35HC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZA35HC-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZA35HC-LC
OPTOISO 7.5KV TRANS W/BASE 6SMD datasheet.pdf
IC UART SINGLE W/FIFO 48-LQFP datasheet.pdf
VACUUM CLEANER ACCESSORY datasheet.pdf
CAP CER 43PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 20MA 6DFN datasheet.pdf
FIXED IND 5.6UH 1.68A 101 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 249 OHM 0.1% 1/5W 1005 datasheet.pdf
RES SMD 301K OHM 0.1% 1/6W 0603 datasheet.pdf