Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZB2JA-LC
D38999/20ZB2JA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZB2JA-LC
Brief Description
TV 2C 2#16 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZB2JA-LC.pdf
Availability of D38999/20ZB2JA-LC
QUANTITY
D38999/20ZB2JA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZB2JA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZB2JA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZB2JA-LC
Related LinksD38999/2, D38999/20ZB2JA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZB2JA-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZB2JA-LC
COUNTER LCD 6 CHAR 20-60V PNL MT datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.2MHZ RRO 8DFN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 250V 40A TO220-2 datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPSTX2 0.05A 12V datasheet.pdf
CONN HEADER F4S .4MM 60POS SMD datasheet.pdf
PREMO-FLEX LGT 30 TYPEA 41POS datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 370MA 700 MOHM datasheet.pdf
DSUB SCREW-LOCK FE UNC/UNC 13MM datasheet.pdf
IC SRAM 8KBIT 35NS SB48 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NC 3A 125V datasheet.pdf