Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZB35BN
D38999/20ZB35BN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZB35BN
Brief Description
TV 13C 13#22D SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZB35BN.pdf
Availability of D38999/20ZB35BN
QUANTITY
D38999/20ZB35BN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZB35BN
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZB35BN
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZB35BN
Related LinksD38999/, D38999/20ZB35BN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZB35BN Details Description
Related parts for D38999/20ZB35BN
CONN EDGECARD 12POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 35V 20% 2312 datasheet.pdf
RES SMD 12 OHM 5% 1/20W 0201 datasheet.pdf
TERMINATOR RIB CABLE SEMI AUTO datasheet.pdf
MICROFIT 3.0 SR VERT TH PEG TIN datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN datasheet.pdf
RES 18.7 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC TXRX OCTAL T1/E1/J1 256CSBGA datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
10.8MM RA GUIDE SOCKET datasheet.pdf
Connector Header 78 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf