Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZB35JD-LC
D38999/20ZB35JD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZB35JD-LC
Brief Description
TV 13C 13#22D SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZB35JD-LC.pdf
Availability of D38999/20ZB35JD-LC
QUANTITY
D38999/20ZB35JD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZB35JD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZB35JD-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZB35JD-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZB35JD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZB35JD-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZB35JD-LC
IDC CABLE - AKR16G/AE16G/AKR16G datasheet.pdf
Connector Receptacle 38 Position 0.100" (2.54mm) Tin-Lead Through Hole datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 12V 250W datasheet.pdf
CAP CER 1.8PF 50V NP0 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 EYELET datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle 14 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
RES 220 OHM 1/4W 2% AXIAL datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 5V SOT23-3 datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 35A datasheet.pdf
ULTRA-FLEX FEP 33 AWG 1000 FT GN datasheet.pdf