Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZD19AN
D38999/20ZD19AN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZD19AN
Brief Description
TV 19C 19#20 PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20ZD19AN.pdf
Availability of D38999/20ZD19AN
QUANTITY
D38999/20ZD19AN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZD19AN
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZD19AN
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZD19AN
Related LinksD38999/, D38999/20ZD19AN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZD19AN Details Description
Related parts for D38999/20ZD19AN
FUSE BLOCK CART 300V CHASS MNT datasheet.pdf
IC TRANSCVR 3ST NON-INV 56SSOP datasheet.pdf
CONN HEADER 120POS .8MM DUAL SMD datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
CAP TANT 8.2UF 10% 10V AXIAL datasheet.pdf
CONTROL TEMP RELAY OUT 100-240V datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf