Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZD19SN-LC
D38999/20ZD19SN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZD19SN-LC
Brief Description
TV 19C 19#20 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZD19SN-LC.pdf
Availability of D38999/20ZD19SN-LC
QUANTITY
D38999/20ZD19SN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZD19SN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZD19SN-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZD19SN-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZD19SN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZD19SN-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZD19SN-LC
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
RES 10 OHM 3.5W 10% RADIAL datasheet.pdf
PWR SUP BENCH PROG 0-36V 432W datasheet.pdf
SW PIN PLNGR SPDT 11A 125V datasheet.pdf
CONTROL RELAY PHASE 3X220VAC datasheet.pdf
CONN POWER ENTRY 3 POLE 10A 125V datasheet.pdf
RES 33.2 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 61POS PIN datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 25V 10% 2917 datasheet.pdf
CAP TANT 27UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMCJ datasheet.pdf
CONN RCPT 20POS .100" DBL SMD datasheet.pdf