Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZD35BD
D38999/20ZD35BD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZD35BD
Brief Description
TV 37C 37#22D SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZD35BD.pdf
Availability of D38999/20ZD35BD
QUANTITY
D38999/20ZD35BD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZD35BD
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZD35BD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZD35BD
Related LinksD38999/, D38999/20ZD35BD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZD35BD Details Description
Related parts for D38999/20ZD35BD
IC 8BIT SERIAL SHIFT REG 14-QFN datasheet.pdf
FUSE GLASS 2.25A 250VAC 125VDC datasheet.pdf
RES SMD 6.81K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
STAINLESS STRAP datasheet.pdf
OUTLET NEMA5-15R SCREW MNT DUPLX datasheet.pdf
RES CHAS MNT 180 OHM 5% 50W datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 25V 20% 2812 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONN HDR 57POS 0.200 T/H datasheet.pdf