Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZE26JA
D38999/20ZE26JA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZE26JA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 26C 26#20 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZE26JA.pdf
Availability of D38999/20ZE26JA
QUANTITY
D38999/20ZE26JA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZE26JA
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZE26JA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZE26JA
Related LinksD38999/, D38999/20ZE26JA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZE26JA Details Description
Related parts for D38999/20ZE26JA
LED MATRIX CC 5X7 .7" 585NM YLW datasheet.pdf
RES SMD 2.55KOHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
MINITEK UNSHR HDR SMT datasheet.pdf
CAP CER 3.3PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL STR 42POS datasheet.pdf
CONN RCPT IPASS VERT 26POS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
LED GREEN/YLW CLEAR 2SMD R/A datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 0.05A SPDT datasheet.pdf
CTV 16C 16#16 PIN RECP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 5POS SKT datasheet.pdf