Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZE26SD-LC
D38999/20ZE26SD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZE26SD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 26C 26#20 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZE26SD-LC.pdf
Availability of D38999/20ZE26SD-LC
QUANTITY
D38999/20ZE26SD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZE26SD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZE26SD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZE26SD-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZE26SD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZE26SD-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZE26SD-LC
IC MCU 8BIT 32KB OTP 68PLCC datasheet.pdf
DIODE MODULE 800V 1600A DO200AA datasheet.pdf
CAP ALUM 10000UF 20% 250V SCREW datasheet.pdf
CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 1.35A 182.5 MOHM datasheet.pdf
TVS DIODE 51VWM 82.4VC SMC datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 12MA 24V datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 48LQFP datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 50V X7R 0201 datasheet.pdf