Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZE2SD
D38999/20ZE2SD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZE2SD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 39C 38#22D 1#8 TWIN SKT RE
Datasheet Download
D38999/20ZE2SD.pdf
Availability of D38999/20ZE2SD
QUANTITY
D38999/20ZE2SD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZE2SD
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZE2SD
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZE2SD
Related LinksD38999/, D38999/20ZE2SD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZE2SD Details Description
Related parts for D38999/20ZE2SD
RES SMD 3.6 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .100 EXTEND datasheet.pdf
RES 0.5 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 30K OHM 1% 20W D2PAK datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 1KV 1A DO41 datasheet.pdf
LMTSW 1/2NPT RLRPLNGR POSBRK datasheet.pdf
IC DGTL POT 256POS 50K 20QFN datasheet.pdf
RES 634 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
GDT 500V 20% 5KA SURFACE MOUNT datasheet.pdf
CAP TANT POLY 47UF 20% 6.3V 1411 datasheet.pdf
CAP FILM 680PF 5% 630VDC datasheet.pdf
47000UF 100V 76X146MM 85C 15000H datasheet.pdf