Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZE35SD-LC
D38999/20ZE35SD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZE35SD-LC
Brief Description
TV 55C 55#22D SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZE35SD-LC.pdf
Availability of D38999/20ZE35SD-LC
QUANTITY
D38999/20ZE35SD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZE35SD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZE35SD-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZE35SD-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZE35SD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZE35SD-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZE35SD-LC
IC 8051 MCU 32K FLASH 48TQFP datasheet.pdf
TRANS PNP 45V 0.8A TO-92 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44PLCC datasheet.pdf
OSC XO 20.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
RES SMD 13 OHM 1% 1/2W 2010 datasheet.pdf
RES 100K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 50 POS T/H R/A datasheet.pdf
MPAC 5R ST PF HDR datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 1.8V SMD datasheet.pdf
SWITCH LEVER SPST-NC 16A datasheet.pdf