Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZE35SN-LC
D38999/20ZE35SN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZE35SN-LC
Brief Description
TV 55C 55#22D SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZE35SN-LC.pdf
Availability of D38999/20ZE35SN-LC
QUANTITY
D38999/20ZE35SN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZE35SN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZE35SN-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZE35SN-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZE35SN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZE35SN-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZE35SN-LC
FIXED IND 1.2UH 880MA 210 MOHM datasheet.pdf
SENSOR 300PSI 1.2-20 UNF-2A 4.5V datasheet.pdf
CONN HEADER 7POS VERT SMD TIN datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 12V datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 16POS JAM NUT SCKT datasheet.pdf
Crystal 30.0000MHz 20ppm 8pF 30 Ohm 0°C - 50°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
CAP FILM 2200PF 5% 400VDC RADIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 3POS INLINE SKT datasheet.pdf
DIODE ZENER 500MW MICROMELF datasheet.pdf
47UF 16V 5X11 85C RAD datasheet.pdf