Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZE6SA-LC
D38999/20ZE6SA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZE6SA-LC
Brief Description
TV 6C 6#12 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZE6SA-LC.pdf
Availability of D38999/20ZE6SA-LC
QUANTITY
D38999/20ZE6SA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZE6SA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZE6SA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZE6SA-LC
Related LinksD38999/2, D38999/20ZE6SA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZE6SA-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZE6SA-LC
TRANS NPN/PNP 50V/40V 4A/3A 8MLP datasheet.pdf
CIR BRKR MAGHYDR 1A 120VAC 60VDC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 WW datasheet.pdf
OPTOISOLTR 3.75KV TRANS 6-MFSOP datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 4.5-9VIN +/-05VOUT datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 9-36VIN 15VOUT datasheet.pdf
MCU ARM 128KB FLASH 48LQFP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 53POS PIN datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
MINITEK datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 3.3V 10W datasheet.pdf