Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZE8JB-LC
D38999/20ZE8JB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZE8JB-LC
Brief Description
TV 8C 8#16 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZE8JB-LC.pdf
Availability of D38999/20ZE8JB-LC
QUANTITY
D38999/20ZE8JB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZE8JB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZE8JB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZE8JB-LC
Related LinksD38999/2, D38999/20ZE8JB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZE8JB-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZE8JB-LC
RES 12 OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 2.21K OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
CAP ALUM 1800UF 20% 160V SNAP datasheet.pdf
RES 174K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
SHEET COPPER FL 19.1MM SQ 250/PK datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
Connector Socket 5 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X25MM XCUT T766 datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 720MA 275 MOHM datasheet.pdf
CAP FILM 1600VDC 0.27UF RADIAL datasheet.pdf