Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZE99JB-LC
D38999/20ZE99JB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZE99JB-LC
Brief Description
TV 23C 21#20 2#16 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZE99JB-LC.pdf
Availability of D38999/20ZE99JB-LC
QUANTITY
D38999/20ZE99JB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZE99JB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZE99JB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZE99JB-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZE99JB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZE99JB-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZE99JB-LC
TERM BLOCK HDR 20POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 07POS STR datasheet.pdf
BOX ALUM BLACK 3.64"L X 1.52"W datasheet.pdf
IC SRAM 72MBIT 500MHZ 165FBGA datasheet.pdf
RES 332 OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
XFRMR TOROIDAL 50VA THRU HOLE datasheet.pdf
IDC SOCKET 0.100 64 POS datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X25MM L-TAB T412 datasheet.pdf
LED XLAMP CXA WHITE datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 8.9A 5.88 MOHM SMD datasheet.pdf