Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZE99SA-LC
D38999/20ZE99SA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZE99SA-LC
Brief Description
TV 23C 21#20 2#16 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZE99SA-LC.pdf
Availability of D38999/20ZE99SA-LC
QUANTITY
D38999/20ZE99SA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZE99SA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZE99SA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZE99SA-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZE99SA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZE99SA-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZE99SA-LC
CONN HEADER 7POS 2.5MM STR TIN datasheet.pdf
CONSOLE ALUM 10.18"L X 10.48"W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
SENSOR 200PSI 1/8-27NPT .5-4.5V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 200W datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
BLZP 5.08/21/270LH SN BK BX datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
RES SMD 33.2 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf