Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZF35JN-LC
D38999/20ZF35JN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZF35JN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 66C 66#22D SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZF35JN-LC.pdf
Availability of D38999/20ZF35JN-LC
QUANTITY
D38999/20ZF35JN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZF35JN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZF35JN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZF35JN-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZF35JN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZF35JN-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZF35JN-LC
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
SIREN 9-28VDC 32 TONE RED datasheet.pdf
CONN HEADER BRKWY 24PS STR DL AU datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN PLUG UNIV PM 4POS HDR 15MM datasheet.pdf