Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZG35BN
D38999/20ZG35BN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZG35BN
Brief Description
TV 79C 79#22D SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZG35BN.pdf
Availability of D38999/20ZG35BN
QUANTITY
D38999/20ZG35BN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZG35BN
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZG35BN
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZG35BN
Related LinksD38999/, D38999/20ZG35BN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZG35BN Details Description
Related parts for D38999/20ZG35BN
RES SMD 23.2K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 48KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
RES SMD 240 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 20POS VERT 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
RES 37.4K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 15VWM 30VC 16SOIC datasheet.pdf
NEEDLE SAMPLE PACK datasheet.pdf
CONN HEADER .100" 52POS datasheet.pdf
IC OFF-LINE SWITCH PWM 8SOP datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.374" (9.50mm) datasheet.pdf
RUGGD FLEX LIGHTPIPE BLK 12" CLR datasheet.pdf