Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZG35PA-LC
D38999/20ZG35PA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZG35PA-LC
Brief Description
TV 79C 79#22D PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20ZG35PA-LC.pdf
Availability of D38999/20ZG35PA-LC
QUANTITY
D38999/20ZG35PA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZG35PA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZG35PA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZG35PA-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZG35PA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZG35PA-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZG35PA-LC
OSCILLATOR CMOS PROG 5V OE SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 20POS GOLD datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 25V 10% 2917 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
RES 9.76 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 3.4A 36 MOHM SMD datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 4A 115VAC 28VDC datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 7 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CONN HDR 32POS 1.27MM datasheet.pdf
Ultracompact Precision10 V/5 V/2.5 V/3.0 V Voltage References IC datasheet.pdf