Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZG35SB-LC
D38999/20ZG35SB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZG35SB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 79C 79#22D SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZG35SB-LC.pdf
Availability of D38999/20ZG35SB-LC
QUANTITY
D38999/20ZG35SB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZG35SB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZG35SB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZG35SB-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZG35SB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZG35SB-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZG35SB-LC
DEKAFIX FW 6 MKD 351-400 50/CD datasheet.pdf
CAP CER 6.2PF 500V 1111 datasheet.pdf
RES SMD 523 OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 48LQFP datasheet.pdf
LED MT SR VERT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 7POS SKT datasheet.pdf
Crystal 14.31818MHz 30ppm 20pF 40 Ohm -10°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
CAP CER 0.012UF 500V NP0 2225 datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 1.8V 60W datasheet.pdf