Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZH21AD
D38999/20ZH21AD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZH21AD
Brief Description
TV 21C 21#16 PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20ZH21AD.pdf
Availability of D38999/20ZH21AD
QUANTITY
D38999/20ZH21AD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZH21AD
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZH21AD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZH21AD
Related LinksD38999/, D38999/20ZH21AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZH21AD Details Description
Related parts for D38999/20ZH21AD
FIXED IND 2.2MH 34MA 4.5 OHM TH datasheet.pdf
RES ARRAY 3 RES 20K OHM 6SIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 52POS .100 EXTEND datasheet.pdf
RES 220K OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DP3T 0.4VA 20V datasheet.pdf
CAP CER 270PF 1KV NP0 1206 datasheet.pdf
FERRITE CORE RM 100NH N48 datasheet.pdf
CONV DC-DC PCB 3.3V 7.5A 25W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
CRYSTAL 48.000 MHZ 6PF SMT datasheet.pdf