Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZH21SB
D38999/20ZH21SB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZH21SB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 21C 21#16 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZH21SB.pdf
Availability of D38999/20ZH21SB
QUANTITY
D38999/20ZH21SB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZH21SB
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZH21SB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZH21SB
Related LinksD38999/, D38999/20ZH21SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZH21SB Details Description
Related parts for D38999/20ZH21SB
CONN EDGECARD 50POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP FILM 0.68UF 1.25KVDC SCREW datasheet.pdf
CONN FFC FPC VERT 6POS 1MM PCB datasheet.pdf
CAP PUSHBUTTON ROUND RED datasheet.pdf
CABLE 2COND 20AWG WHITE 500' datasheet.pdf
RES 33.2 OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 250W datasheet.pdf
HEAD SHRINK .50"X4' datasheet.pdf
MOSFET N-CH 20V 7A MCPH6 datasheet.pdf