Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZH21SN-LC
D38999/20ZH21SN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZH21SN-LC
Brief Description
TV 21C 21#16 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZH21SN-LC.pdf
Availability of D38999/20ZH21SN-LC
QUANTITY
D38999/20ZH21SN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZH21SN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZH21SN-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZH21SN-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZH21SN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZH21SN-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZH21SN-LC
IC 3V PROM SER 10K 8-SOIC datasheet.pdf
IC OPAMP PGA 11MHZ RRO TSOT23-8 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 200V 2.7A DPAK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 EXTEND datasheet.pdf
REGULATOR SW SYNC 5V 2A SIP datasheet.pdf
6 ROW HS3 SEATING TOOL ASSY datasheet.pdf
RES 4.99M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 53POS PIN datasheet.pdf
IC CLOCK CK410 GRANTSDALE 56SSOP datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X35MM L-TAB datasheet.pdf
VERT SOLDER REC PWRBALDE datasheet.pdf
QPro Virtex 2.5V QML High-Reliability FPGAs IC datasheet.pdf