Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZH35BB
D38999/20ZH35BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZH35BB
Brief Description
TV 100C 100#22D SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZH35BB.pdf
Availability of D38999/20ZH35BB
QUANTITY
D38999/20ZH35BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZH35BB
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZH35BB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZH35BB
Related LinksD38999/, D38999/20ZH35BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZH35BB Details Description
Related parts for D38999/20ZH35BB
IC ADC 14BIT 400KSPS 5V 28-SOIC datasheet.pdf
IC SW BUS 2.5-3.3V 16BIT 40LFCSP datasheet.pdf
IC PWR DRVR 8BIT ADDRESS 20SOIC datasheet.pdf
IC ADC 8BIT DUAL 1GSPS 128LQFP datasheet.pdf
RES SMD 137K OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
IC CPLD 384MC 7.5NS 176TQFP datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 40V 3.5A DPAK datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X25MM XCUT T766 datasheet.pdf
CAP FILM 8.2NF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf