Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZH35HA-LC
D38999/20ZH35HA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZH35HA-LC
Brief Description
TV 100C 100#22D PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20ZH35HA-LC.pdf
Availability of D38999/20ZH35HA-LC
QUANTITY
D38999/20ZH35HA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZH35HA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZH35HA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZH35HA-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZH35HA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZH35HA-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZH35HA-LC
CAP ALUM 1200UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
IC OPAMP GP 10MHZ 8SOP datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 6POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .125 EXTEND datasheet.pdf
RES 56.2 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
CONN HDR 29POS 0.100 SMD R/A datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 12V 5W datasheet.pdf
MICRO 31C S 3" RBW JACKS NI datasheet.pdf