Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZH35HB-LC
D38999/20ZH35HB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZH35HB-LC
Brief Description
TV 100C 100#22D PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20ZH35HB-LC.pdf
Availability of D38999/20ZH35HB-LC
QUANTITY
D38999/20ZH35HB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZH35HB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZH35HB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZH35HB-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZH35HB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZH35HB-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZH35HB-LC
RES SMD 10.2KOHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
SENSOR TEMP I2C/SMBUS 8SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
CAP TANT 12UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 12A SPST datasheet.pdf
CONN BASE BOTTOM ENTRY SZ16B datasheet.pdf
SR BTS CB FT 12 ASY J datasheet.pdf
IC REG BOOST ADJ 0.7A 16MLPQ datasheet.pdf
MOSFET P-CH 20V 3.3A datasheet.pdf
HEATSHRINK TUBING 1/4" datasheet.pdf
FILTER EMI 0.022UF 50V RADIAL datasheet.pdf