Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZJ46BC
D38999/20ZJ46BC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZJ46BC
Brief Description
TV 46C MIXED SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZJ46BC.pdf
Availability of D38999/20ZJ46BC
QUANTITY
D38999/20ZJ46BC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZJ46BC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZJ46BC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZJ46BC
Related LinksD38999/, D38999/20ZJ46BC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZJ46BC Details Description
Related parts for D38999/20ZJ46BC
RES SMD 300K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 1.1 OHM 5% 1/3W 1206 datasheet.pdf
1 BY 1 CAGE, KEY datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 7POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 80W datasheet.pdf
RES SMD 3.48KOHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
20W DC/DC-CONV POWERLINE-PLUS datasheet.pdf
HIGHLAND TERMINAL RING NON-INSUL datasheet.pdf
FIXED IND 390UH 117MA 16.3 OHM datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X6MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP CER 10PF 250V SL RADIAL datasheet.pdf