Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZJ4JA-LC
D38999/20ZJ4JA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZJ4JA-LC
Brief Description
TV 143C 48#20 8#16 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZJ4JA-LC.pdf
Availability of D38999/20ZJ4JA-LC
QUANTITY
D38999/20ZJ4JA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZJ4JA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZJ4JA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZJ4JA-LC
Related LinksD38999/2, D38999/20ZJ4JA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZJ4JA-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZJ4JA-LC
IC REG BUCK BST ADJ 0.6A 10MSOP datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 375MA 250VAC 125VDC datasheet.pdf
RES SMD 28K OHM 0.05% 1/10W 0603 datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 600W datasheet.pdf
21P MTA100 CONN ASSY GRN LF datasheet.pdf
IC FLASH 32MBIT 80MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 20V 10% 1206 datasheet.pdf
CAP ALUM 0.47UF 20% 63V SMD datasheet.pdf