Johanson Technology Inc. L-07W9N5JV4T
L-07W9N5JV4T picture photo
Mfg. Part Number
L-07W9N5JV4T
Brief Description
FIXED IND 9.5NH 680MA 200 MOHM
Datasheet Download
L-07W9N5JV4T.pdf
Availability of L-07W9N5JV4T
QUANTITY
L-07W9N5JV4T Order Process
Ship out your order
Specifications of L-07W9N5JV4T
Internal Part NumberEIS-L-07W9N5JV4T
Material - CoreCeramic
Inductance9.5nH
Tolerance±5%
Current Rating680mA
Current - Saturation-
ShieldingUnshielded
DC Resistance (DCR)200 mOhm Max
Q @ Freq55 @ 900MHz
Frequency - Self Resonant4GHz
Operating Temperature-40°C ~ 125°C
Frequency - Test900MHz
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case0402 (1005 Metric)
Size / Dimension0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height - Seated (Max)0.024" (0.60mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)L-07W9N5JV4T
Related LinksL-07W9, L-07W9N5JV4T Datasheet, Johanson Technology Inc. Distributor
L-07W9N5JV4T Details Description
Related parts for L-07W9N5JV4T
RES SMD 110K OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
IC 8051 MCU 32K FLASH 32LQFP datasheet.pdf
CONN RCPT 6 POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 25W datasheet.pdf
POT SLIDE 10K OHM .06W 60MM datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
TERM HOUSING datasheet.pdf
CONN HEADER 1MM 14POS datasheet.pdf
IC MMIC GAAS SW SP8T 24QSOP datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 45V 120A SOT227 datasheet.pdf
820UF 25V 10X30MM 105C 7000H datasheet.pdf