Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZJ61SD-LC
D38999/20ZJ61SD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZJ61SD-LC
Brief Description
TV 61C 61#20 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZJ61SD-LC.pdf
Availability of D38999/20ZJ61SD-LC
QUANTITY
D38999/20ZJ61SD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZJ61SD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZJ61SD-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZJ61SD-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZJ61SD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZJ61SD-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZJ61SD-LC
CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW datasheet.pdf
DIODE VARACTOR 12V 20MA SC79 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
RES 20K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 18000UF 20% 25V SNAP datasheet.pdf
MOSFET P-CH 30V 3A SOT23 datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X20MM XCUT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf