Amphenol Aerospace Operations D38999/24FE2BB
D38999/24FE2BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24FE2BB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 39C MIXED TWIN SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24FE2BB.pdf
Availability of D38999/24FE2BB
QUANTITY
D38999/24FE2BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24FE2BB
Internal Part NumberEIS-D38999/24FE2BB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24FE2BB
Related LinksD38999/, D38999/24FE2BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24FE2BB Details Description
Related parts for D38999/24FE2BB
CONN HEADR 104PS .8MM DL R/A SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 EYELET datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 150V 1111 datasheet.pdf
SWITCH LEVER SPDT 11A QC TERM datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 9-18VIN 12VOUT datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 6POS 5.08MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
RES 12.1 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf