Amphenol Aerospace Operations D38999/24FJ24HD-LC
D38999/24FJ24HD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24FJ24HD-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/24FJ24HD-LC.pdf
Availability of D38999/24FJ24HD-LC
QUANTITY
D38999/24FJ24HD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24FJ24HD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24FJ24HD-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24FJ24HD-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24FJ24HD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24FJ24HD-LC Details Description
Related parts for D38999/24FJ24HD-LC
OSC XO 18.432MHZ TTL PC PIN datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 24V datasheet.pdf
IC QUAD DIFF LINE RCVR 16SO datasheet.pdf
IC DAC 16BIT PAR 48-LQFP datasheet.pdf
IC INVERTER DUAL UNBUFFER ULLGA6 datasheet.pdf
RES SMD 36.5 OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
KIT DEV PSOC3 FIRSTTOUCH STARTER datasheet.pdf
MODEL 312 TAP SWITCH 30A 300V datasheet.pdf
MOD LASER DWDM 100GHZ 120KM datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 48V datasheet.pdf