Amphenol Aerospace Operations D38999/24FJ24JN-LC
D38999/24FJ24JN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24FJ24JN-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 24POS SKT
Datasheet Download
D38999/24FJ24JN-LC.pdf
Availability of D38999/24FJ24JN-LC
QUANTITY
D38999/24FJ24JN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24FJ24JN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24FJ24JN-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24FJ24JN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24FJ24JN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24FJ24JN-LC Details Description
Related parts for D38999/24FJ24JN-LC
HEADER OPEN TURRETT .600 32POS datasheet.pdf
RES SMD 820K OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
CONN RCPT 43POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
MODULE MALE 8POS CRIMP datasheet.pdf
2MM SRSW HDR /HOR SMT W/PEG datasheet.pdf
TOOL INSERT/EXTRACT FOR SA3545 datasheet.pdf
CONN HSC JACK STR 50 OHM SMD datasheet.pdf
Connector Receptacle 1 Position Gold Through Hole datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM L-TAB T766 datasheet.pdf
LABEL,AC ADAPTER, UK, 220VAC datasheet.pdf