Amphenol Aerospace Operations D38999/24FJ46AN
D38999/24FJ46AN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24FJ46AN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 46C MIXED PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24FJ46AN.pdf
Availability of D38999/24FJ46AN
QUANTITY
D38999/24FJ46AN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24FJ46AN
Internal Part NumberEIS-D38999/24FJ46AN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24FJ46AN
Related LinksD38999/, D38999/24FJ46AN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24FJ46AN Details Description
Related parts for D38999/24FJ46AN
CAP FILM 0.027UF 10% 250VDC RAD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 0.015UF 50V X7R AXIAL datasheet.pdf
SENSOR 50PSI 7/16-20UNF 1-5V datasheet.pdf
VARISTOR 162V 2.5KA DISC 10MM datasheet.pdf
IC DUAL HOT-SWAP CTRLR 16-QSOP datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 2SMD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X17.78MM T766 datasheet.pdf
10G DWDM TOSA 80KM LC RECEPTACLE datasheet.pdf
28 V, 200 W Pulsed DC/DC Converter with Integral EMI Filter IC datasheet.pdf