Amphenol Aerospace Operations D38999/24JB35JA-LC
D38999/24JB35JA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JB35JA-LC
Brief Description
CONN RCPT 13POS JAM NUT W/SKT
Datasheet Download
D38999/24JB35JA-LC.pdf
Availability of D38999/24JB35JA-LC
QUANTITY
D38999/24JB35JA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JB35JA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JB35JA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JB35JA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JB35JA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JB35JA-LC Details Description
Related parts for D38999/24JB35JA-LC
IC DIGITAL POT 10K 14-TSSOP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 37POS WALL MT SCKT datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 100V 1A DO220AA datasheet.pdf
CNTRL LIQ LEV 220VAC SOCKETABLE datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 18 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
IC GATE NAND 1CH 8-INP 14-TSSOP datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X20MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CTV 11C 11#12 SKT PLUG datasheet.pdf
26500 43C 23#20 20#16 S PLUG A datasheet.pdf
68UF 35V 8X6,2 datasheet.pdf