Amphenol Aerospace Operations D38999/24JB35SE-LC
D38999/24JB35SE-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JB35SE-LC
Brief Description
CONN RCPT 13POS JAM NUT W/SKT
Datasheet Download
D38999/24JB35SE-LC.pdf
Availability of D38999/24JB35SE-LC
QUANTITY
D38999/24JB35SE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JB35SE-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JB35SE-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JB35SE-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JB35SE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JB35SE-LC Details Description
Related parts for D38999/24JB35SE-LC
FIXED IND 820UH 40MA 65 OHM TH datasheet.pdf
RES ARRAY 7 RES 22K OHM 14SOIC datasheet.pdf
ESD JACKET W/SNAPS TEAL 6XL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 12POS 3.81MM datasheet.pdf
TAPE ACRYLC FOAM 1/2" X 4YD datasheet.pdf
KK 100 HDR FRLK RTAN 14POS GOLD datasheet.pdf
RES 221K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 82V 500MW DO213AB datasheet.pdf
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AB datasheet.pdf
CONN RCPT 18POS 3.5MM datasheet.pdf