Amphenol Aerospace Operations D38999/24JB99SC-LC
D38999/24JB99SC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JB99SC-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 7POS SKT
Datasheet Download
D38999/24JB99SC-LC.pdf
Availability of D38999/24JB99SC-LC
QUANTITY
D38999/24JB99SC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JB99SC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JB99SC-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JB99SC-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JB99SC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JB99SC-LC Details Description
Related parts for D38999/24JB99SC-LC
CONNECTOR RECEPT 96POS PRESS datasheet.pdf
RES SMD 0.13 OHM 5% 1/4W 0805 datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 19POS 2MM T/H datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
CONN RCPT 13POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
Crystal 24.0000MHz 30ppm 12pF 80 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
RES 17.8K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP10T SOLDER NONSH datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD datasheet.pdf
OSC PROG 3.3V CMOS 20PPM 5X7MM datasheet.pdf
LED COB WHT datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS W/BOOT datasheet.pdf