Amphenol Aerospace Operations D38999/24JD15JA
D38999/24JD15JA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JD15JA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS SKT
Datasheet Download
D38999/24JD15JA.pdf
Availability of D38999/24JD15JA
QUANTITY
D38999/24JD15JA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JD15JA
Internal Part NumberEIS-D38999/24JD15JA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JD15JA
Related LinksD38999/, D38999/24JD15JA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JD15JA Details Description
Related parts for D38999/24JD15JA
IC TXRX ADJ EDGE 8BIT 56BGA datasheet.pdf
IC SRAM 9MBIT 150MHZ 165CABGA datasheet.pdf
CONTACT DSUB COAX RCPT 50 OHM datasheet.pdf
RES ARRAY 15 RES 330 OHM 16SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 25W datasheet.pdf
RND SPACER 0.105" NYLON 16.51MM datasheet.pdf
SVZ 7.62HP/06/180SH180 SN BK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100" datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 100A datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 40A 45V TO-263AB datasheet.pdf
37POS MT PLST datasheet.pdf
OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf