Amphenol Aerospace Operations D38999/24JD15SB-LC
D38999/24JD15SB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JD15SB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS SKT
Datasheet Download
D38999/24JD15SB-LC.pdf
Availability of D38999/24JD15SB-LC
QUANTITY
D38999/24JD15SB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JD15SB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JD15SB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JD15SB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JD15SB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JD15SB-LC Details Description
Related parts for D38999/24JD15SB-LC
CONN HEADER .100 DUAL STR 16POS datasheet.pdf
TRIAC ALTERNISTOR 800V 6A TO252 datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP NON SHORTING datasheet.pdf
IC SRAM 9MBIT 117MHZ 165BGA datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 9-18VIN 05VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
MIFARE CLASSIC UNCASED datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS INLINE PIN datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS PNL MNT PIN datasheet.pdf