Amphenol Aerospace Operations D38999/24JD19HD-LC
D38999/24JD19HD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JD19HD-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JD19HD-LC.pdf
Availability of D38999/24JD19HD-LC
QUANTITY
D38999/24JD19HD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JD19HD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JD19HD-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JD19HD-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JD19HD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JD19HD-LC Details Description
Related parts for D38999/24JD19HD-LC
33MH H SERIES LINE FILTER datasheet.pdf
RES SMD 115K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
POWER STRIP 70" 15A 10OUT 6'C datasheet.pdf
CONN WTB 1.25MM 2POS VERT SMD datasheet.pdf
PHOTOINTERRUPTER SWITCH PTR SLOT datasheet.pdf
RES 16.5 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 6POS SKT datasheet.pdf
RES CHAS MNT 2.49 OHM 1% 20W datasheet.pdf