Amphenol Aerospace Operations D38999/24JE26BA
D38999/24JE26BA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JE26BA
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 26POS SKT
Datasheet Download
D38999/24JE26BA.pdf
Availability of D38999/24JE26BA
QUANTITY
D38999/24JE26BA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JE26BA
Internal Part NumberEIS-D38999/24JE26BA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JE26BA
Related LinksD38999/, D38999/24JE26BA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JE26BA Details Description
Related parts for D38999/24JE26BA
RES SMD 205 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
IC PWR SHFT REGISTER 8BIT 16SOIC datasheet.pdf
RES SMD 2.55K OHM 0.1% 1/5W 0805 datasheet.pdf
CONN ADAPTER 3P-3P F-M PNL MNT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
RES SMD 2.84K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 174K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 270VIN 2VOUT 30W datasheet.pdf
2+2 WAY F CRIMP L/BORE W/JS datasheet.pdf
BLADE HEX 5/32" 4" datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONN DSUB 15POS M R/A.590 datasheet.pdf