Amphenol Aerospace Operations D38999/24JE26BN
D38999/24JE26BN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JE26BN
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 26POS SKT
Datasheet Download
D38999/24JE26BN.pdf
Availability of D38999/24JE26BN
QUANTITY
D38999/24JE26BN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JE26BN
Internal Part NumberEIS-D38999/24JE26BN
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JE26BN
Related LinksD38999/, D38999/24JE26BN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JE26BN Details Description
Related parts for D38999/24JE26BN
TVS DIODE 5VWM 9.8VC SOT23-3 datasheet.pdf
IC TRANSCEIVER 3ST 8BIT 20SSOP datasheet.pdf
IC PWR MGMT 6CH W/4 LDO 32VQFN datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 54V 600W datasheet.pdf
RES 250 OHM 1/2W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS PNL MNT SKT CRIMP datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X15MM L-TAB datasheet.pdf
RES 1.1K OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf