Amphenol Aerospace Operations D38999/24JE26PB-LC
D38999/24JE26PB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JE26PB-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 26POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JE26PB-LC.pdf
Availability of D38999/24JE26PB-LC
QUANTITY
D38999/24JE26PB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JE26PB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JE26PB-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JE26PB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JE26PB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JE26PB-LC Details Description
Related parts for D38999/24JE26PB-LC
IC FLASH 1MBIT 75MHZ 8WSON datasheet.pdf
CONN RCPT 18MM 3POS IP67 W/SCKT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
RES SMD 402 OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
RES 1.26K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 294 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M4 NYLON 45MM datasheet.pdf
IC FPGA 600 I/O 1517FBGA datasheet.pdf
IC MIXER 4.5-9GHZ UP/DWN 8MSOP datasheet.pdf
CAP FILM 35UF 20% 310VAC AXIAL datasheet.pdf