Amphenol Aerospace Operations D38999/24JE26SB
D38999/24JE26SB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JE26SB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 26POS SKT
Datasheet Download
D38999/24JE26SB.pdf
Availability of D38999/24JE26SB
QUANTITY
D38999/24JE26SB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JE26SB
Internal Part NumberEIS-D38999/24JE26SB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JE26SB
Related LinksD38999/, D38999/24JE26SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JE26SB Details Description
Related parts for D38999/24JE26SB
IC MCU 8BIT 768B OTP 8SOIC datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 200MW SOT323 datasheet.pdf
RES SMD 432 OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
MINIATURE BASIC SWITCH SPST datasheet.pdf
CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 16.5W datasheet.pdf