Amphenol Aerospace Operations D38999/24JE2PN-LC
D38999/24JE2PN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JE2PN-LC
Brief Description
CTV 39C MIXED TWIN PIN J/N RE
Datasheet Download
D38999/24JE2PN-LC.pdf
Availability of D38999/24JE2PN-LC
QUANTITY
D38999/24JE2PN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JE2PN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JE2PN-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JE2PN-LC
Related LinksD38999/2, D38999/24JE2PN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JE2PN-LC Details Description
Related parts for D38999/24JE2PN-LC
RES SMD 24K OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
BOX STEEL GRAY 17.25"L X 16.25"W datasheet.pdf
RES 34.8K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 402 OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
MNTG PAD NYL datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 6000K 2SMD datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 12K OHM 16SOIC datasheet.pdf